Úspechy

2017

Merci pohár, Záhorská Ves – 10.6.2017
1. MIESTO – VF SENIOR baton – Jukebox
1. MIESTO – VF JUNIOR baton- Power Rangers
2. MIESTO – SÓLO senior baton – Simona Šimlovičová
2. MIESTO – Trio senior
2. MIESTO – MF senior baton
2. MIESTO – MF junior baton
3. MIESTO- SÓLO senior 2 baton – Nikoleta Páleschová
5. miesto – VF kadet baton
6. miesto – Duo junior

Memoriál Jirího Necida, Ostrava – 3.6.2017
1. MIESTO – VF SENIOR baton – Jukebox
2. MIESTO – VF JUNIOR baton- Power Rangers
2. MIESTO – Duo junior baton
2. MIESTO – MF senior baton
3. MIESTO – MF junior baton
5. miesto – Trio senior baton
9. miesto – SÓLO senior 2 baton – Nikoleta Páleschová
16. miesto – SÓLO senior baton – Simona Šimlovičová

Prešporský pohár, Bratislava – 27.5.2017
3. MIESTO – VF SENIOR baton – Jukebox
3. MIESTO – MF junior baton
5. miesto – VF JUNIOR baton- Power Rangers

Zlatá palička, Galanta – 20.5.2017
1. MIESTO – VF SENIOR baton – Jukebox
1. MIESTO – VF JUNIOR baton- Power Rangers
1. MIESTO – Duo senior baton
2. MIESTO – Duo junior baton
2. MIESTO – MF senior baton
2. MIESTO – SÓLO senior baton – Simona Šimlovičová
2. MIESTO – SÓLO senior 2 baton – Nikoleta Páleschová
5. miesto – MF junior baton

Seminfinále MIA festival, Bratislava – 14.5.2017
1. MIESTO – VF SENIOR baton- Jukebox
1. MIESTO – VF KADET baton – Better when I am dancing
1. MIESTO – MF junior baton
2. MIESTO – Trio senior baton
3. MIESTO – MF senior baton – Wonderwoman
3. MIESTO – VF JUNIOR baton- Power Rangers

O cenu mažoretiek Taktik Sobotište, Sobotište – 8.4.2017
1. MIESTO – Miniformácia Senior Baton – Wonderwoman
1. MIESTO – Senior Trio Baton
2. MIESTO – VF SENIOR Baton – Jukebox
2. MIESTO – VF JUNIOR Baton- Power Rangers
3. MIESTO – Solo senior Baton
4. MIESTO – Miniformácia Junior Baton

2016

Majstrovstvá Európy, Púchov – 7.-8.7.2016
2. MIESTO – VF JUNIOR Flag – Rio
5. miesto – VF Senior Klasik baton

Merci Pohár, Záhorská Ves – 18.6.2016
1. MIESTO – Junior solo baton – Simona Šimlovičová
1. MIESTO – Junior veľká formácia – Rio
2. MIESTO – Senior trio baton
2. MIESTO – Senior veľká formácia – A ja taka dzivočka
4. miesto – Mini senior
6. miesto –  Solo senior – Veronika Jurišová
7. miesto – Duo senior

MIA Festival – Finále, Praha – 4.6.2016
1. MIESTO – Senior veľká formácia – A ja taka dzivočka
3. MIESTO – Junior veľká formácia – Rio

Zlatá palička, Galanta – 21.5.2016
1. MIESTO – VF SENIOR baton – A ja taka dzivočka
1. MIESTO – VF JUNIOR baton- Rio
2. MIESTO – MF senior baton
3. MIESTO – SÓLO junior baton – Simona Šimlovičová
3. MIESTO – Trio senior baton
4. miesto – SÓLO POM-POM junior – Kristína Gandžalová
4. miesto – TRIO baton kadet
5. miesto – Senior solo baton
5. miesto – Kadet solo baton

Deti fitness – seminfinále MIA festival, Bratislava – 15.5.2016
1. MIESTO – VF JUNIOR baton- Rio
1. MIESTO – solo senior – Veronika Jurišová
2. MIESTO – VF SENIOR baton – A ja taka dzivocka
2. MIESTO – Solo baton junior – Simona Šimlovičová
2. MIESTO – Solo senior baton – Zuzana Skláršová
3. MIESTO – Solo senior pompom  – Kristína Gandžalová
4. miesto – MF senior baton
4. miesto – trio senior baton
5. miesto – solo kadet baton

Prešporský pohár, Bratislava – 14.5.2016
1. MIESTO – VF Senior Klasik
1. MIESTO – VF  Kadet pom-pom
2. MIESTO – VF JUNIOR baton- Rio
3. MIESTO – VF SENIOR baton – A ja taka dzivocka
4. miesto – MF flag senior
5. miesto – solo junior baton

Majstrovstvá Slovenska, Malacky – 23.-24.4.2016
2. MIESTO – I. VICEMAJSTER SR – VF Senior Klasik – Nominácia a postup na ME a MS 2016
2. MIESTO – VF JUNIOR Flag- Rio – Nominácia a postup na ME a MS 2016
2. MIESTO – VF Kadet pom-pom
3. MIESTO – II. VICEMAJSTER SR – VF SENIOR Flag – Tancuj, tancuj
3. MIESTO – II. VICEMAJSTER SR – Miniformácia Senior Flag

O cenu mažoretiek Taktik Sobotište, Sobotište – 9.4.2016
1. MIESTO – VF SENIOR Baton – A ja taka dzivocka
2. MIESTO – VF Senior Klasik
2. MIESTO – VF Kadet pompom
3. MIESTO – VF JUNIOR Baton- Rio
3. MIESTO – Miniformácia Senior Baton
3. MIESTO – Miniformácia Senior Flag
3. MIESTO – Solo junior Baton
3. MIESTO – Senior Trio Baton

O brnenskou dračici, Brno – 2.4.2016
2. MIESTO – VF JUNIOR Baton- Rio
3. MIESTO – Miniformácia Senior Baton
4. miesto – VF SENIOR Baton – Folklor

Podhostýnsky pohár – 12.3.2016
2. MIESTO – VF JUNIOR Baton- Rio
4. miesto – VF SENIOR Baton – Folklor

2015

Prešporský pohár, Bratislava – 20.6.2015
2. MIESTO – Junior duo – Simona Šimlovičova, Júlia Hromádková
2. MIESTO – Junior veľká formácia – Lips, ktorá súťažila v kategórii senior
3. MIESTO – Sólo Kadet – Nelka Šobáňová
3. MIESTO – Senior Trio
3. MIESTO – Senior Sólo 2 baton senior – Zuzana Skláršová
4. miesto – Sólo junior – Simona Šimlovičova
5. miesto – Kadet veľká formácia – Krotitelia duchov

O cenu mažoretiek Taktik Sobotište, Sobotište – 26.4.2015
2. MIESTO – Junior veľká formácia – Lips
3. MIESTO – Kadet veľká formácia – Krotitelia duchov
4. miesto – Junior Miniformacia POM POM
5. miesto – Senior Miniformácia
6. miesto – Junior duo
7. miesto – Senior Trio

Merci Pohár, Záhorská Ves – 18.4.2015
1. MIESTO – Kadet veľká formácia – Krotitelia duchov
2. MIESTO – Junior veľká formácia – Lips
3. MIESTO – Kadet Sólo – Nela Šobáňová
4. miesto – Junior duo – Simona Šimlovičová, Júlia Hromádková

Deti fitness – semifinále, BA – 11.4.2015

3. MIESTO –  Kadet veľká formácia – Krotitelia duchov – postup na finále do Prahy
2. MIESTO – Junior veľká formácia -LIPS – postup na finále do Prahy

2014

MMSR, Martin – 14.-15.6.2014
3. MIESTO – 2.vicemajster Slovenska – Deti Miniformácia-Žabky
4. miesto – Junior veľká formácia – Que sera
6. miesto – Kadet veľká formácia – Flinstonovci
7. miesto -Kadet Miniformacia – Party

MIA Festival – Finále, Praha – 25.5.2014
1. MIESTO – Kadet veľká formácia – Flinstonovci
1. MIESTO – Junior veľká formácia – Que Sera ( dancing in blue)

Zlatá palička, Galanta – 24.5.2014
2. MIESTO – Junior veľká formácia
2. MIESTO – Junior Duo
3. MIESTO – Kadet duo
3. MIESTO – Junior sólo – Simona Šimlovičová
4. miesto – Senior sólo – Veronika Pikáliová

O cenu mažoretiek Taktik Sobotište, Sobotište – 26.4.2014
2. MIESTO – Kadet veľká formácia – Flinstonovci
2. MIESTO – Kadet duo
3. MIESTO – Junior veľká formácia
4. miesto – Junior duo
4. miesto – Junior sólo – Simona Šimlovičová
4. miesto – Senior sólo – Veronika Pikáliová
4. miesto – Deti Miniformácia-Žabky
5. miesto -Kadet Miniformacia – Party

Merci Pohár, Záhorská Ves – 12.4.2014
1. MIESTO – Kadet veľká formácia – Flinstonovci
2. MIESTO – Junior veľká formácia
3. MIESTO – Senior Sólo – Veronika Pikáliová
3. MIESTO – Kadet Miniformacia – Party
4. miesto – Senior solo – Zuzana Skláršová
4. miesto – Kadet duo
5. miesto – Deti Miniformácia-Žabky
6.miesto – Junior Miniformacia – Euforia

Pohyb bez bariér, Bratislava – 23.3.2014
1. MIESTO – Deti Miniformácia-Žabky
3.MIESTO – Junior malá formácia -Euforia
3. MIESTO – Kadet veľká formácia – Flinstonovci

2013

Zlatá palička, Galanta – 25.5.2013
2. MIESTO – SÓLO kadet baton – Simona Šimlovičová
2. MIESTO – SÓLO POM-POM junior – Kristína Gandžalová
4. miesto – TRIO baton kadet
4. miesto – VF BATON KADET – HAPPY
4. miesto – Junior solo baton – Natália Sopúchová
5. miesto – MF kadet
5. miesto – MF junior – LONELY
6. miesto – Senior solo baton – Zuzka Skláršová
6. miesto – Senior duo baton

Finále Pohyb bez bariér, Bratislava – 18.5.2013
1. MIESTO – Kadet veľká formácia – Happy
1. MIESTO – Junior malá formácia – Lonely

O cenu mažoretiek Taktik Sobotište – 27.4.2013
1. MIESTO – VF BATON KADET – HAPPY
3. MIESTO – MINIFORMÁCIE MIX-POM do 12 rokov
4. miesto – Solo baton kadet – Simona Šimlovičová (chýbalo pol boda do 3. miesta)
4. miesto – Solo baton senior – Veronika Pikáliová
6.miesto – Solo baton junior ml. – Natália Sopúchová
8. miesto – Solo baton junior st. – Zuzana Skláršová
5. miesto – DUO/TRIO BATON KADET
6. miesto – MINIFORMÁCIA BATON JUNIOR
7. miesto – DUO/TRIO BATON SENIOR
7. miesto – MINIFORMÁCIE BATON KADET
7. miesto – SÓLO POM-POM nad 12 rokov – Kristína Gandžalová

Seminifinále Deti Fitness, Bratislava – 21.4.2013
2. MIESTO – Kadet veľká formácia – Happy

Semifinále Pohyb bez bariér, Bratislava – 13.4.2013
1. MIESTO – Kadet veľká formácia – Happy
3. MIESTO – Junior malá formácia – Lonely

2012

Prešporský pohár, BA – 13.10.2012
3. MIESTO – Kadet malá formácia – Ramala

Vrbovčiansky pohár, Chvojnica – 16.6.2012
1. MIESTO –  Sólo baton kadet – Nikoleta Páleschová
2. MIESTO – Junior malá formácia – Casanova
4. miesto – Sólo junior – Zuzana Skláršová
4. miesto – Skupina Junior – Casanova

Finále Pohyb bez bariér, Bratislava – 9.6.2012
1. MIESTO –  Junior velká formácia – Casanova
2. MIESTO – Kadet malá formácia – Ramala

Zlatá palička, Galanta – 19.5.2012
1. MIESTO – Kadet veľká formácia – Ramala
2. MIESTO – Kadet veľká formácia pompom
2. MIESTO – Junior velká formácia – Casanova
2. MIESTO – Junior Miniformácia – Casanova
2. MIESTO – Senior Miniformácia – Oldies
3. MIESTO – Senior Sólo – Veronika Pikáliová
3. MIESTO – Kadet miniformácia
4. miesto – Junior Sólo – Zuzana Skláršová
5. miesto – Junior Sólo – Natália Sopúchová

O cenu mažoretiek Taktik Sobotište – 14.4.2012
2. MIESTO – Sólo deti Baton – Veronika Michalová
2. MIESTO – Trio deti Baton
2. MIESTO – Miniformacia junior Baton
3. MIESTO – Miniformacia kadet Baton
Duo kadet baton – 4. miesto
Duo junior baton – 4.miesto
Duo deti baton – 5. miesto
Duo kadet Pom-Pom – 5. miesto
Solo deti Baton – Nikoleta Páleschová – 6. miesto
Solo Junior baton- 9.miesto

Podhostýnsky pohár – 10.3.2012
3. MIESTO – Trio senior Batom
Miniformacia kadet Baton – 6. miesto
Duo kadet Pom-Pom – 5. miesto
Miniformacia junior Baton – 6. miesto

Pohyb bez bariér – 3.3.2012
2. MIESTO – Miniformácia kadet Baton
2. MIESTO – Skupina junior Baton
6. miesto – skupina junior Baton

2011

Mažoretky v akcii – 10.9.2011
1. MIESTO – Sólo junior Baton – Zuzana Skláršová
5. miesto – Sólo senior Baton – Veronika Pikáliová

Vrbovčiansky pohár – 17.9.2011
2. MIESTO – Sólo junior Baton – Zuzana Skláršová
5. miesto – Sólo senior Baton – Veronika Pikáliová